| YouMe a întrebat:

Cum sa ma ingras repede? Mananc destul de mult...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Unii se chinuie din rasputeri sa slabeasca, iar tu vrei sa te ingrasi laughing. Mananca mult, mananca seara, in miezul noptii, mergi la fast-food, etc.

| YouMe explică (pentru AFR81):

laughing e chiar funny, doar ca eu sunt chiar slabaa... adica am 15 ani si 47 de kg sad si 1, 69 m

| Hevnoraak a răspuns:

Dacă ai metabolismul rapid poți mânca mult și bine și nu te îngrași.

| venilla a răspuns:

Nu nu nu! Nu lua suplimente! Nu baga ca sparta cartofi prajiti si aripioare picate(scuza-mi expresia). Poate faci celulita, doamne ferestelaughing Iar cu suplimentele, ei bine, vei da jos foarte greu masa pe care o pui pe tine cu medicamente... Mergi la sala, fa sport, mareste-ti masa musculara. Daca vrei sa te ingrasi, nu pune grasime pe tine, pune muschi, cred ca nu iti doresti sa arati ca o gelatina peste cativa zeci de ani. Incearca sa ai o viata activa si un stil de viata cat mai sanatos, fa miscare, mananca multe fruste si legume, modeleaza-ti frumos corpul, nu te mai umfla cu prostioare!winking

| YouMe explică (pentru venilla):

Aha, cred ca pana la urma asta o sa fac