| stangaionut a întrebat:

Cum sa scap de burta si grasimea de pe abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Faci sport si nu mai mananci produse de patiserie, fast-food, pizza, mici. Nu te lua dupa abcabcabc ca minte, daca ar slabi 1 kg in 30 de minute si ar face 2 ore pe zi sport ar pierde 4 kg intr-o zi, in vreo 15 zile ar fi doar piele si os.

| abcabcabc a răspuns:

Iti sugerez sa faci abdomene, eu pierd 1 kg in 30 min dar nu exagera si sa nu faci abdomene decat la o ora dupa masa

| adina226 a răspuns (pentru abcabcabc):

Nu ai cum sa pierzi un kg in 30 de min! Intr-adevar trebuie sport ca sa slabesti, dar si o dieta! mo_2762 Ne poti spune ce varsta, ce inaltime si ce greutate ai? Sa stim daca iti recomnadam ceva pastile cu toate ca nu sunt prea bune de folosit! Eu am tinut un regim o saptamana... am manacat mult mai putin decat mancam in mod obisnuit si am slabit 5 kg intr-o saptamana! Acum depinde de organismul teu si cat vrei sa slabesti! Eu am slabit acele 5 kg acum o luna si nu am pus nimic la loc! Incearca sa mananci mai putin, iti dai seama ca nu am mancat nici eu enorm de putin, sunt foarte pofticioasa si mancam mai mereu, inceraca sa iti regulezi mesele si vei avea reusite! Funda?