| fatadraga a întrebat:

Cum sa scap de colacei? Exercitii, dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Tot ce inseamna cardio, gen alergare sau bicicleta si banda dacă mergi la sala, te ajuta sa scapi de grăsimea de pe abdomen. Dietele mai putin

| Saiko93 a răspuns:

Daca stai si scrii comenturi in pat nu ajuta. Degeaba iti zice lume ca apoi te miri de ce ajungi nu stiu cum dupa mai multe luni laughing Desi, poti incercare miscarea, nu te obliga nimeni... desi tu ai pus intrebarea, mda happy