| Hezhex a întrebat:

Cum sa scap de durerile de cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apa 1 litru jumate pe zi daca nu poti 2, de la izvor sau la bidon din magazin e mai buna in variantele alea, somn 8 ore noaptea

| darrio2007 a răspuns:

Cu antinevralgic.

| Celcestietot a răspuns:

Din ce cauza crezi ca sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| Byb2001 a răspuns:

Ia un brufen plimbate pe afară

| SkateFunk a răspuns:

De stresul emotional ( headicks) se poate scapa relativ usor.
Cel mai bun mod e de a te elibera pe cine apuci.
Energiile adunate trebuie scapate in familie, cunostinte, vecini, colegi, batrani, tineri si in special in prunci e cel mai recomandat,
Eu de exemplu cand sunt nervos si ma descarc pe niste copii, lasandule cate-o rana sau cicatrice si in cel mai bun caz fara o mana sau un picior habar nu ai ce bine ma pot simtii.