| Alina_Carabetchii_1994 a întrebat:

Cum sa scap de petele ramase in urma cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu crema Farmec pentru pete şi pistrui.

| BIOO a răspuns:

Acea crema Farmec iti arde tenul si mai rau iti face Alina. Ia-ti de la farmacie untul de Shea pentru stimularea regenerarii tesuturilor de la KRAUTER! Daca nu-ti gasesti, da-mi mesaj pe lazarescu_constantin (id-ul meu de messenger) si iti zic de unde sa-l iei + ce-ti mai trebuie dupa aplicarea lui!