| Xx0Elly0XxBby a întrebat:

Cum sa slabesc funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Urmeaza sfaturile de aici, pe mine m-au ajutat sa imi modelezcorpul asa cum am vrut! http://lectiidesanatate.blogspot.ro/......e-ale.html succes... funda?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Photoshophappy

| SamSon a răspuns:

Cel mai bun medicament pentru slabit este sportul. Alergare de voie 30 de minute pe zi poate face mari minuni

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

Mananci(regim strict), alergare(cardio), fandari, genoflexiuni, somn mult.

| S0nofS4tana a răspuns:

Sa slabesti funda....mmmm...interesant.

| Emma112 a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos si sa faci multa miscare. Daca faci chestiile astea nu ai cum sa nu slabesti! :*

| RalucaGabriela12 a răspuns:

SPORT!
Mult mult sport, bine. nici chiar foarrte mult.
Nu te infometa, dar e bine sa mananci echilibrat, nu dupa 7, si fara prea multe grasimi, daca iti plac cartofii prajiti, nu trebuie sa renuntila ei, ci mananca cat mai in aburi, nu inbaie de ulei, la fel si carnea.
Succes:*
aa si mergi foarte mult cu rolele.
si nu lipsi de la orele de sport, acum ca setermina scoala, creazati tu unprogram cu o ora de sport pe zi, cu exerctii, alergat si toate cele.