| PooFree a întrebat:

Cum sa slabesti repede spuneti reteta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Alege una dintre dietele prezentate aici http://www.divahair.ro/diete_si_slabire si nu uita de exercitiile fizice, care completeaza perfect orice dieta. Spor sa ai!

| Ady00pk a răspuns:

Sport, alimentatie, motivatie
Sport:alergat, flotari, tractiuni, abdomene(daca esti baiat)
Alimentatie:Albusuri de ou, carne peste, vita, piept de pui(fara piele), legume, fructe
Motivatie:cea mai importanta cred ca e motivatiahappy daca nu ai motivatie vei renunta foarte repede.