| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cearcăne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.perfecte.ro/......video.html
O zi minunata sa ai si un an nou fericit:)
La multi ani:)

| VadTot a răspuns (pentru caramela):

Asemenea! Cu multa sănătate si indeplinirea tuturor dorintelor!

| Parkmin a răspuns:

Pliculete de cai de musetel, baie cu apa rece ( pe fata), castraveti pe ochi

| Pricked a răspuns:

Incearca sa te odihnesti mai mult.

| VadTot a răspuns (pentru Pricked):

Offff...Dacă pot...aş Face o!

| Pricked a răspuns (pentru VadTot):

Ei bine, in momentu asta ai puteam merge le culcare.winking

| VadTot a răspuns (pentru Pricked):

Offfff ok Noapte bunalaughing)

| Pricked a răspuns (pentru VadTot):

laughing

| xXdoareuXx a răspuns:

Cu crema hidratanta sau dormi mai mult. Odihneste-te

| Juleuuss a răspuns:

Poți folosi o mască facială naturală.
http://www.ziare.com/articole/masca+faciala+naturala

| VadTot a răspuns (pentru Juleuuss):

Scuza ma tu folosesti uleiul de masline este chiar asa cum se spune despre el? Apropo imi miroase pielea a masline daca il dau pe faţă?laughing)

| Juleuuss a răspuns (pentru VadTot):

Nu folosesc, deși am și eu cearcăne. Cred că am să încerc.

| allison20 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de mai multa odihna. Dupa aceea aplica o masca pe baza de castraveti; sau pur si simplu tai felii un castravete si aplici pe fata. Le tii pe fata cam 25-30 minute.

| Conner a răspuns:

Iti masezi cu degete inelare zonele cu cercane merge 100%

| asodxxl1 a răspuns:

Te hodinesti / se poate face o anumita operatie pentru a s capa de ele pentru totdeauna dar nu cred ca e cazul...