| Antonies a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe gat? Mi-au aparut doua cosuri "galbeni" care ar merge storsi daca ar fi pe frunte, dar pe gat doare ingrozitor si nici nu prea merge stors.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IuliaAna23 a răspuns:

Se numesc coșuri sub piele si alea se duc mai greu. Poti încerca crema de galbenele in fiecare seara, dar in general ele apar de la consumul de grăsimi in exces, si nu mai încerca sa le storci ca se înmulțesc.