| elle467 a întrebat:

Cum scap de starea de voma?
Help, pleaaase! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Bea apa foarte rece, cu inghitituri mici.

4 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Metoclopramid.

| PufoseniaDF a răspuns:

De fiecare data cand ai aceasta stare mananca una-doua-trei (depinde de cat de tare e senzatia) feliute de lamaie (fara zahar). Imi spui daca functioneaza?

| GaSteRu a răspuns:

Vomiti sau iei pastile antivoma

| elle467 explică:

Am baut apa rece si mi-a trecut.Multumesc pentru sfaturi, voi tine cont de ele data viitoare happy