| Beka01 a întrebat:

Cum scap de urmele rosii de pe picioare cauzate de papuci stramti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 dă-mi voie să te felicit pentru intrebare
2 - nu purta papucii ăia (este LMG)

| Donsavas a răspuns:

Folosești crema anti bataturi si crapaturi dacă mai mergi in papuci stramti.

| PeggyRock a răspuns:

Petele trec mai repede dacă ții picioarele într-un lighean cu apă. Nu ar trebui să porți încălțăminte strâmtă, pentru că în timp apar probleme mai grave.