| omulpaiangan a întrebat:

Cum se administreaza creatina? (pentru antrenamente proprii, nu pentru sala de forta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Se ia inainte si dupa antrenament(pastile sau prafuri pe cale anala). Nu in cantitate prea mare sau prea mica, ci dupa cate antrenamente practici si cat sunt de dure. Numai bine!

| omulpaiangan explică (pentru presus):

Prafuri pe cale anala?rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))
Meriti funda pentru ca m-ai facut sa rad.

| presus a răspuns (pentru omulpaiangan):

Ti-a placut, este? laughing)