| danyshor99 a întrebat:

Cum se numesc persoanele care doresc atentie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Grandomanihee hee

2 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Bagatori in seama big grin

| Sebastian1996 a răspuns:

Exista personalitatea histrionica care este caracterizata de un model de lunga durata de comportament in cautare de atentie si emotivitate extrema.