| dimitris2018 a întrebat:

Cum se numeste cateterul pentru inseminare artificiala umana, adica tehnic cum se numeste, exemplu (cateter x 98) ca sa il pot comanda sau sa il pot cere din farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de firma. Am gasit unel care se numesc IUI, altele Rocket Duo.
Exemplu: https://bit.ly/3fj8Gis

| Vântulalb a răspuns:

Ceeee?!
Tu crezi ca poti face asta acasa? rolling on the floor Poti sa ceri, nu se gasesc in farmacii.