| AcelCinevaa a întrebat:

Cum se numește latura medicinii care se ocupa cu trosnirea oaselor ca metoda de vindecare? Nu ma refer la kinetoterapeuți. Exista o latura specifica, care te pot,, îndrepta" prin trosnirea diferitelor parti ale corpului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Kiropractician - greu de gasit in Brasov la mine exista unul singur si e plin de programari, capitala si/sau clujul au mai multi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchizitia.

| AcelCinevaa explică (pentru darrio2007):

Cele mai nesărate glume le aveți, stimate!

| darrio2007 a răspuns (pentru AcelCinevaa):

Multumesc, mă flatezi!

| Violleta2022 a răspuns:

Poate te referi la CHIROPRACTOR

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiropractică.