| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste mel asta? http://www.youtube.com/watch?v=f81fMelP17o&feature=playe r_embedded funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| byaa a răspuns:

Knoc-Turn'al - Rock the party
batting eyelashes
fundita?

6 răspunsuri:
| Claw a răspuns:

SNIX Hip Hop Gangsta Beat by Magix

| DarkMusic a răspuns:

E categoria sanatate nu muzica lol

| Webber a răspuns:

Imi spui si mie ce legatura are aceasta intrebare cu sectiunea Sanatate?

Meriti un avertisment!

| valykx a răspuns:

Yadaboyz - Lets Go

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Sunt mai multehappy
chantelle paige- drop
yada boyz- lets go
ali and gipp- go head
ilya- used to be
knoc turn al- rock the party