| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a întrebat:

Cum se poate inlatura depresia?
E imposibil...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

De obicei, prin amuzament. da ce te supara

| BAIATUL a răspuns:

O poti indeparta dar cel mai bine este sa nu cazu in extreme(alcool,droguri,tigari,supradoza de de medicamente, etc...)trebuie sa incerci sa gasesti o rezolvare la tot, sa cauti pe cineva care te asculta si te intelege si care te poate sfatui, incearca sa iesi cu prietenii si sa faceti ceva distractiv sa poti uita de ceea ce te preseaza si incearca sa uiti si tine minte ca dupa fiecare nor vin vreme buna, dupa ploaie apare curcubeul si fiecare apus aduce un rasarit.