| xaxi a întrebat:

Cum se pot decolora mustatile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Cu apa oxigenata.

| rutanklan a răspuns:

Apa oxigentata

| MikyBaby a răspuns:

Cu decolorant cum e si la vopsea de par.

| Stoica_Cristian_1968 a răspuns:

Cu perhidrol (decolorantul pentru vopsit parul). Se poate achizitiona si separat, nu neaparat cu vopseaua.