Întrebare recomandată | nico4321 a întrebat:

Cum si cat pot slabi cu colon help? a incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu slabesti de la el deloc

| andrei1237 a răspuns:

Lasa Colon Help mai bine fa dieta si exercitii fizice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă prostiile!
Mergi mai bine pe o alimentaţie săracă caloric şi practică mişcare zilnic.
Te pup!

| TreiSurori a răspuns:

Toate "medicamentele" care "te ajuta sa slabesti" nu sunt decat niste prostii imaginare - te ajuta doar la digestie, abia mai poti iesi din casa..serios vorbind.
Cel mai bine e sa mananci din toate cate putin si sa faci miscare multa.
Apa multa

Succes

| AlexBpm a răspuns:

Poti sa ei si mama pastilelor fara miscare tot degeaba

| NoBodyByMe a răspuns:

Eu am slabit cu colon help dar nu am putut iesi din casa fiindca mergem de 15 ori pe zi la baie, pe asta se bazeaza...insa e si o buna cura de detoxifiere, daca lucrezi si trebuie sa pleci pe drum unde nu ai baie iti recomand sa nu incerci colon help

| Karii989 a răspuns:

"Colon help" sau celelalte medicamente care "te fac sa slabesti" nu sunt bune deloc, sunt bune doar daca doresti sa te imbolnavesti. A incercat matusa mea anul trecut sa slabeasca cu "Colon help" dar nu a slabit. Daca vrei sa slabesti cea mai sigura modalitate este sportul happy si daca bei 2 l de lichide pe zi. Sper ca te-am ajutat big grin.