| AnatoliyMikhailov a întrebat:

Cum stati cu sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte bine, doar ca mam fortat prea mult si ma dor genunchi atat, 4 ore de sala pe zi

| Cosmin38384 a răspuns (pentru RAY):

Te dai smecher că faci sală si dai sfaturi da tu faci overtrain. Pleacă de aici

| Apokales a răspuns (pentru Cosmin38384):

Ai dreptate. Daca nu s-a nascut destept sa plece de aici.

| Cosmin38384 a răspuns (pentru Apokales):

Nu-i vorba de asta, el vine la și-mi răspunde la întrebare și spune că n-am ce căuta la sală si el e începător si habar n-are să-și facă un program

| Apokales a răspuns (pentru Cosmin38384):

Ma rog, asta e alta treaba. Trebuie sa stimulezi muschiul, nu sa-l omori. Si nici sa faci ceea ce se numeste ego lifting. Adica sa ridici mai mult ca sa te dai mare si sa nu executi corect miscarea.

| Cosmin38384 a răspuns (pentru Apokales):

Exact! Foarte bine spus

| RAY a răspuns (pentru Apokales):

Mann incerc naibi sa-i explic ca ai nevoie de un plan pentru culturism si uite ce primesc,in primul rand cate proteine ai nevoie,carbo, grasimi, ce fel de proteine, cat trebuie sa fii pe plus, nu asa repede fara nici un plan, uite eu cu un plan bine facut, am slabit 6kg intr o luna, dar eram organizat, am si invatat din trecut si din studii stiintifice, nu poti lua masa musculara fara o activitate fizica

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Mr Olympia.

| Mosotti a răspuns:

Stau mai prost pe depresie, in rest cat de cat, dar ma apuc acum sa imi fac cartofi prajiti cu copanele prajite, bune rau, sa mai fac "bine" si pe la colesterol, ca, cu ala stau bine ca sanatate.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Aproximativ viu. 1.87, 82 de kile, dorm bine, cam frec menta si am de recuperat o gramada de munca, sooo... v-am pupat pe portofel si am zburat!

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, fac sport zilnic: halbere, coniac canoe, sticlism
insa in general duc paharul la gura de multe ori big grin

| Apokales a răspuns (pentru Zuzu1991):

Vezi sa nu faci febra musculara de la atatea halbere. Intr-o zi atatea am facut incat nu mai m-au tinut picioarele si am cazut.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Apokales):

Da, si eu big grin
de atunci am grija sa fac numai stand joswinking

| Apokales a răspuns (pentru Zuzu1991):

De ce nu m-am gandit si eu?! D-asta cadeam eu ca prostu'.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Apokales):

Nu mai pot
rolling on the floor

| Apokales a răspuns (pentru Zuzu1991):

Betiv amator!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Apokales):

M-ai prins rolling on the floor

| Apokales a răspuns:

Tocmai am bagat 2 beri si mananc niste clatite cu ciocolata. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la mine si ea la ea. Fiecare cu treaba lui.

| UnDiavol a răspuns:

Foarte bine in sus chiar nu am probleme cu sănătate nu am mai răcit de ani buni beau mănâncă sănătos alerg și Aia e

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Vezi ca erai in depresie acum cateva zile. Nu mintii! laughing

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu mint serios mânâncă sănătos am început sa mânca avocado mult ieri am mâncat cred ca 8 bucăți am cumpărat la plasă seră ies la alergat nu pot dormi deloc ma uit la HBO sau stau mai mult ca sigur pe TPU și Aia e da am uneori și momente când vreau sa fiu singur atâta tot

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Deci nu dormi, aia e. Stii ca ai nevoie de 8 ore de somn, dar tot zici ca e ok. E clar, ai probleme de sanatate.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Încerc sa dorm dar nu pot dorm spre dimineața aseară am dormit la 5 și ceva nu îmi vine somnul dar nu ma simt obosita sunt foarte bine ma uit la HBO le prin pe toate 3 las tv aprins și stau pe TPU Aicia sunt liber ma simt liber Aicia învăț multe si tot o data cum uni oameni sunt orbit de ura și răutate judeca aiurea văd cum uni pun preț pe 5 lei și pe sex doar obsedați Aia e mai sunt și așa oameni

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu-i vina lor ca-s obsedati sexuali, ca si ele sunt de vina. Poarta parul ala desprins si tocuri inalte. Si-o cer! laughing

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Pai stai puțin ca nu înțeleg o sale fie frica sa se îmbrace cum vor ca vine una ca asta și se uita la curu la fete și pune aicia întrebări bolnave mizerabile doamne ferește dacă o domnișoara poarta tocuri nu înseamnă ca și-o cere sa fi bolnav rău sa crezi asta sau ca își lasă parul desprins gata este nu știu cum nu nu este așa serios nu este normla sa găndesti așa

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Stiu. Era o gluma idioata laughing.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Pai Așa zi am crezut ca vorbește serios laughing))

| Celcestietot a răspuns (pentru UnDiavol):

Esti voinic, bei lapte cu banane.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Bine, sanatos. tu?