| beautifulhouse a întrebat:

Cum tragi fumul de tigara in piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Cand ai tras in cura nu dai direct afara mai tragi o data si fumul f-a ajunge in piept!
Daca nu ai mai fumat nu trege un gat cat ''casa'' ia-o mai usor dupa te v-ei obisnui.
FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce vrei să înveți să-ți distrugi sănătatea pulmonară?
Tragi foarte lin.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru beautifulhouse):

Bună.
Nu, dar asta nu înseamnă că nu cunosc procedura fumatului, nu m-am apucat de ele!
Nu m-au atras și am fost mereu servită cu ele.
Renunță la ideea fumatului, prietenește îți spun.
Pa, pa.

| RadioactiveUranium a răspuns:

Lasate mai bine de fumat cai ai viata inainte.Tu sti ca detinatorul tigarilor Kent face miliarde si miliarde pe zi dar el nu fumeaza bani lui se bazeaza pe rpostia noastra.

| BuGz a răspuns:

Vezi sa NU MORI DE LA PREA MULTE INCERCARI laughing
oricum dupaparerea mea nu trebuie sa fumeze nimeni
Dar man e viata ta faci ce vrei cu ea big grin

Răspuns utilizator avertizat