| Stropdeploaie a întrebat:

Cum va curatati urechile?
Dar fara betisoare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șervețele umede. Bețișoarele de urechi, culmea, nu sunt prea indicate pentru urechi.

| Stropdeploaie explică (pentru anonim_4396):

Pai am zis fara betisoare! )))

| troleibuz a răspuns:

Ascult manele si sperii jegul

| brokxy a răspuns:

Cu lingura;-; O_O

Glumesc lol laughing laughing laughing Dar bunica mea facea asa si se intreba de ce aproape si-a pierdut auzul

| brokxy a răspuns:

Eu imi curat urechile cu apa si o seringa mica( fara ac logic lol) nu stiu asa m-a curatat si la spital deci cred ca este safe;-;

| oz_1736 a răspuns:

Solutii, spray, de la farmacie

| Carolina1972 a răspuns:

Ai inceput sa ai mai multe blonde decat brunete si vrei sa afli cum sa te cureti in urechi fara betisoare?laughing

| Stropdeploaie explică (pentru Carolina1972):

Exact! Sunt curios.cum isi curata brunetele urechile!)))))))

| IngerasulMicut a răspuns:

Ori servetele umede ori un prosop