| MoralSystem a întrebat:

Cunoaste cineva un medic de familie bun in Bucuresti? Sa fie uman, sa nu ia spaga...A venit vremea sa ma inscriu, dar nu stiu unde. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kourdi_Viana_2002 a răspuns:

Eu stiu ca sunt doctori de familie buni in spitalele private (ex. Gral Medical) cauta pe net