| chocolatte a întrebat:

Cunoaste-ti site-uri unde se pun intrebari si raspun doctori, ma intereseaza sa raspunda un doctor ginecolog! Sau daca pe acest site exista vreun doctor ginecolog sa raspunda ca vreau sa adresez o intrebare! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| girlemita243 a răspuns:

Www.romedic.ro funda te rog

| lala178 a răspuns:

Http://www.csid.ro/health/specialisti/dr-raluca-hera-s-2741611/

Scrie intrebarea ta acolo, dar raspunsurile vin cam greu, se explica si pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu-mi pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar interesa si pe mine sa ramin insarcinata am 37 ani.nu stiu daca e bine'

| Maria46854213 a răspuns:

Pe acest site din cate stiu eu utilozatoarea Abh este medic ginecologhappy

| Cucoranu_Mirela_1996 a răspuns (pentru Maria46854213):

As vrea sa facem cunostinta