| Delia a întrebat:

Cunoasteti un psiholog bun de copii in Cluj? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

La Clinica de Neuropsihiatrie Infantila de pe Victor Babes 43, pavilionul 8, era o doamna doctor f. draguta si competenta-Sempronia Filipoiu, care avea un cabinet de psihologie infantila.

| IqStorm a răspuns:

Dacă tu eşti mama aş zice că tu. Chinuiete puţin. Copilul are mai multă nevoie de un părinte decât de un psiholog. Există riscul să creadă că este bolnav.

| PsihologCopii a răspuns:

Buna Delia,

Iti recomand www. psihologcopii. ro si ai acolo toate detaliile necesare.