| byka23 a întrebat:

Dacă ai putea să schimbi ceva la tine, ce ai schimba şi de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Originea. să nu mai fiu ţigan laughing îs prea multe legi.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș schimba lumea, nu neapărat să schimb ceva la mine!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nationalitatea, miar place sa fiu cetatean german pentru ca acolo se vede ca e o zona mai curata lumea nu e asa de nesimtita si in rest atatwinking

| BubuLina999 a răspuns:

Idem **pup**

| shadovv a răspuns:

Nimic...

| ATHOS a răspuns:

Pentru sanatate m-as lasa de fumat! Se pare totusi ca nu este prea usor sa schimbi cate ceva!

| pwp a răspuns:

Greutatea, pentru ca nu ma simt bine in pielea mea!
pa-pa!love struck

| mannu a răspuns:

Nimic happy
sunt perfect laughing

Stop-Intrebarilor-Tampite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Orgoliul! Cateodata orgoliul este mai presus de cat orice si nu este bine.happy
Poate ar mai fii si alte lucruri dar intai acest lucru l-as schimbahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Textura parului
este extrem de moale si nu sta aranjat
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot

| DrummerGirl a răspuns:

Nu as schimba nimic la mine
ma accept asa cum sunt
si ma iubesc asa cum sunt
>big grin