| Dr.StomatologG.G. a întrebat:

Daca ai putea schimba ceva la tine, ce ai schimba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cam place de mine...stau si ma gandesc ce as schimba si nu prea stiu ce sa zic... Poate as mai taia un pic din nas, dar daca stau sa ma gandesc bine, nu e prea mare, de fapt.Mai nou, imi doresc sa am parul lung, desi nu imi placea asta inainte si nici tocmai scurt nu e...Cine e multumit de felul in care arata? Toti am schimba parca cate ceva... Dar parca totusi imi place cum arat...imi place mult de mine big grin. As schimba cateva decizii tare prost luate, dar e foarte tarziu acum...In mare, raspunsul meu e ca nu as cam schimba nimic la mine happy

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mi-as schimba "prefixul" varstei.cu vreo 5 ai in urma. Mi-as dori sa mai am 16 ani...happy

| nicky a răspuns:

As vrea sa fiu putin mai slaba cum eram in urma cu vreo 4 ani.

doiny
| doiny a răspuns:

Sa nu mai fiu suparacioasa ( chiar daca imi trece repede), sa nu mai pun la suflet toate prostioarele si sa fiu mai curajoasa si indrazneata.

| bunica a răspuns:

Da-mi Doamne ani tineretii si mintea mea de acum, asta as schimba.

| DenissaDeea a răspuns:

Da! Sa fiu o fire mai nepasatoare...sa nu ma mai consum pentru orce problema! si sa am mai mult curaj.

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca nimic.

| cristi a răspuns:

As schimba aproape tot. caracter, temperament etc, mi-as alege alt corp ( dintr-un catalog laughing) si as da timpul inapoi cu 3-4 ani

| alexam a răspuns:

Se pare ca intrebarea asta a fost in a 2-a zi de cand intrasem pe TPU, si am,, sarit-o,, M-a amuzat raspunsul Adinei care este castigator! Adina? Sigur nu esti EU? Exact asta as fi scris si eu, in primul rand nasul! laughing

| Elena0210 a răspuns:

Hmmm...totul...nu sunt deloc multumita de mine... dar cel mai mult mi-as dori sa pot da timpul inapoi caci mi-am tradat o prietena si as vrea sa repar asta...alt ceva...fizic...sa arat mai bine, sa am sanii mai mari...mooooolte

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Hmmm.as vrea sa nu mai fie nevoie sa port ochelari.
sa fiu mai scunda
sa nu mai fiu atat de slaba...
si sa dau timpul inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea parului. timiditatea asta careia nu-i fac fata deloc.
si nu in ultimul rand.as da timpul inapoi.cu 4-5 ani.
sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa fiu mai intelegatoare cu cei din jurul meu. mi-am dat seama ca ma lasa putin cam "rece"problemele celor din jur si nu stiu de ce.in schimb eu cand am probleme...as vrea sa ma inteleaga si sa fie alaturi de mine tot poporul roman daca se poate!