| jon22 a întrebat:

Daca ai scaun odata la doua zile e ceva ingrijorator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu,dar poti introduce mai multe fibre in alimentatie!

| Bursache a răspuns:

Orice medic poate sa iti spuna ca : cate mese ai pe zi atatea scaune trebuie sa si ai. Referitor la intrebarea ta: nu, nu este normal.Dar poti rezolva cu ceva natural cu rezultate imediate
http://forever-aloe-vera.eu/produs/7

| dalia_7907 a răspuns:

Nu.Un scaun normal este o data pe zi sau la doua zile. Daca vrei sa faci zilnic, bea o cescuta de cafea dimineata.o sa vezi ca te ajuta.