| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai un dinte sau o masea care trebuie extras si in acel loc vrei sa-ti pui un implant sa zicem pe zirconiu dupa cat timp de la extractie se poate pune implantul cu coroana ceramica cu tot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ali_8949 a răspuns:

Chestile astea se intreaba la medicul dentinstwinking