| Andreeamee6 a întrebat:

Daca am 12 ani jumate 37 de kg si 1, 50 este bine? Voi mai creste? Sper

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Da, stai linistita

| Iote a răspuns:

Vei mai creste mult. Abia ai 12 ani, esti in perioada de crestere.

| christall a răspuns:

Sigur! Ai timp sa mai cresti.

| GirlOnline81 a răspuns:

Fetele cresc in inaltime pana in jurul varstei de 18-19 ani, deci nu fii ingrijorata.

| Sn4k3 a răspuns:

Cu un stil de viata sanatos(dieta buna, somn) si sport, o sa ai mai multe sanse.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Mi se par ca esti prea slaba si micuta dar ai timp sa cresti pentru ca nu toti arata la fel la 12.