| Tania2006 a întrebat:

Daca am baut doua guri de bere Timisoreana ma ingras? Plus ca fac miscare aproape zi de zi si tin dieta.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Stai linistita!

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Tania2006):

Nu. Tarata face bine. Taratele de grau NU ingrasa pentru ca au o mare cantitate de proteine, fibre si un indice glicemic foarte mic. Dimpotriva, sunt indicate in cureled e slabire. Atentie totusi la cantitate pentru pot irita intestinul!

| Adry05 a răspuns:

Tu gandesti cand intrebi asa ceva? Sunt 2 guri, Dumnezeule...

| RAY a răspuns:

De curiozitate sa stii ca alcoolul inhiba arderea grasimilor, evita alcoolul

| Ruptura a răspuns:

Sper ca-i gluma

Răspuns utilizator avertizat