| Derkes a întrebat:

Daca am doar un viciu de exemplu, fumatul. E mai bine decat daca as avea mai multe vicii? Dulciurile, Alcoolul, Fast-food-ul, Sucurile acidulate etc. Adica, sanatatea mea ar fi mai ok fara restul ci doar sa fumez? Inca as avea sanse mari sa am cancer? Precizez ca am 20 de ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te grăbești să mori? Mai ai timp.
Moartea nu doare, și nu poți să o experimentezi căci ești tot timpul cu un minut înainte de, și niciodată un minut după.