| andreeadenisa21 a întrebat:

Daca am facut efort fizic mult intr-o zi (mers cu bicicleta, urcat) incat m-a durut si burta extrem de rau in ambele parti si sub abdomen, imi poate afecta ciclul (mi-a intarziat)
*dau funda mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca iubitul tau stie mai bine.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu îți afectează