| Erekest a întrebat:

Dacă am infecție la plămâni și chist ovarian îmi pot afecta viața sexuală? Adică ar fi mai recomandat să nu o fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu ti afectează viața sexuala cata vreme ai libido.

| Sonia822 a răspuns:

Esti afectata la nivel energetic...probabil somn, lipsa de concentrare. Infectia la plamani se trateaza naturist cu ulei de negriol de pe aquanano...trece in 7 zile

| Sabs28 a răspuns:

Chistul acela s-ar putea sa te dea nitel peste cap hormonal, dar putin probabil sa te afecteze major. Chill :-) Si ai grija de tine!