| 7IulianCosmin7 a întrebat:

Daca am parul lipsit de volum, un sampon pentru volum m-ar ajuta? si ce sampon? :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Folosesc Head&Shoulders Menthol si sunt multumita.
In plus, parul il mai poti tapa putin, sau poti alege o tunsoare lejera, cu volum.
Te pup!

| zaratu a răspuns:

Da

| KendyforAll a răspuns:

1.Garnier(vorbesc din experienţă)
2.Head&Shoulders(este o variantă mai usturătoare la ochi)
3.Milmil,cremă regenerantă(are rol de a da volum+face părul des şi frumos). Preţul este în jur de 12, 75 lei la Carrefour.Este un produs italian genial!
Sau, te duci la farmacie şi întrebi de tratament, balsam, şampon sau naturiste.Mai sunt nişte produse de la Vichy, în jur de 45 de lei, tratament tip şampon.
Baftă!