| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca am zile in care eja culez foarte putin si zile in care eja culez mult e vorba de eja culare retrograda sau e vorba despre altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Corpul tau nu poate fi mereu in aceeasi forma, e ceva normal asa se intampla la toti!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Dar odata cu o anumita varsta corpul se schimba, nu trebuie sa fi batran pentru asta... Vei vedea ca nu vei mai fi niciodata la fel laughing