| anonim_4396 a întrebat:

Daca analizele au iesit bine de ce ma simt obosit si nu am energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Cauza oboseli cel mai frecvent este o respiratie necorespunzatore.Incearca sa faci sport, sa ai o alimentatie echilibrata in carbohidrati si odhinestete cel putin 8-9 ore pe zi

| PIPER23 a răspuns:

Odihneste'te corespunzator, dar nu uita nici sa iesi la aer, sau sa faci putin sport! Mananca, si hidrateaza'te. Trebuie sa descoperi singur/a problema!

| Lory29 a răspuns:

Incearca sa iei vitamine, sa incerci sa faci sport sau sa mananci sa iti recapeti energia.