| RAY a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa va consilieze un psiholog ati vrea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
24 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da o psiholoagă frumoasă.

| RAY explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze ca te intreb ce semifica pantofi aia?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

O poză

| Prezidentul a răspuns:

Nu. M-ai bine m-as consulta cu oglinda happy

| RAY explică:

Serios?

| Doub a răspuns:

Da, mi-ar face plăcere.

| RAY explică (pentru Doub):

Pe bune?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Da, de ce nu?

| RAY explică (pentru Doub):

E ceva bun

| RainmakerX a răspuns:

Daca ar fi moca atunci da. Ce as avea de pierdut? Oricum imi place sa vorbesc despre mine, deci da, as vrea.

In clasa a 8-a a vorbit mult psihologul scolar cu fiecare dintre noi in particular.

Da, as vrea, nu am probleme sau ceva de genul dar imi place sa vorbesc despre mine.

| KillMePlease a răspuns:

cred că nu... :?

| CristiB93 a răspuns:

Normal... Cred ca si am nevoie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce nu, daca as avra nevoie de ajutor.Nu e nimic rusinos sau mai stiu eu ce. Multi din noi suferim sufleteste mai mult sau mai putin.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa incepem acuma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Adica tu esti psihologul si eu bolnavul? Ok, da-i bataie. laughing Care ti-e tariful?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Gratis desigur

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce parere ai despre mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au ajuns 5 ani să nu mai aud de aşa ceva

| Cσcσ a răspuns:

Daca cineva are nevoie de psiholog, o face fie ca vrea sau nu.Este spre binele persoanei in cauza.Intr-adevar, nu este nimic rusinos si chiar ne poate fi de folos.
Eu am fost consiliata si fara sa vreau, deci... happy

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu au voie sa imi dezvaluie secretele nimanui nici macar politiei.Nu vad de ce nu.

| Mihaelagirl a răspuns:

Uneori parca as vrea.

| StefanR0 a răspuns:

Sincer,nu.
Cu toate ca mintea mea e un almagam de amintiri urate si frumoase, o prefer asa cum e...chiar daca uneori se razbuna pe mine.