| Feyenooord666666 a întrebat:

Daca cardul de sanatate imi expira in noiembrie anul acesta se prelungeste automat sau?

Am vazut niste articole pe net da nu le prea inteleg.

Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Se prelungeste automat asa stiu, da chiar de e expirat cardul de acum tot poti folosi

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la casa de sanatate in băneasa, ăia stiu.

| ValentinGabi a răspuns:

Se prelungește automat