| dana90 a întrebat:

Daca consum seminte de in canepa si susan slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Deci eu am slabit 10 kg in felul urmator. Si este secretul meu si un pic imi pare rau ca-l spun, dar sper ca sa te ajute. daca vrei cu adevarat sa slabesti. Eu mi-am ales alimentele cu caloriile cele mai putine si care imi plac. De exemplu varza cu branza tofu, rosii, oua, mult ceai verde cu lamaie cateva cani pe zi, deoarece este puternic antioxidant. Si mult dans prin casa.

6 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Nu ajuta la slabire aceste seminte deoarece sunt hipercalorice 100 de grame seminte de susan au 631kcal mai mult decat carenea de porc

| dana90 explică (pentru ellutza):

Pai nu stiu ce sa fac pe net scrii ca reduc pofta de mancare ajuta la eliminarea toxinelor din corp

| ellutza a răspuns (pentru dana90):

Deci eu am slabit 10 kg in felul urmator. Si este secretul meu si un pic imi pare rau ca-l spun, dar sper ca sa te ajute. daca vrei cu adevarat sa slabesti. Eu mi-am ales alimentele cu caloriile cele mai putine si care imi plac. De exemplu varza cu branza tofu, rosii, oua, mult ceai verde cu lamaie cateva cani pe zi, deoarece este puternic antioxidant. Si mult dans prin casa.

| DolsePapusika a răspuns:

Mananci seminte de floarea soarelui si mori de foame garantat> happy

| deutza02 a răspuns:

Nu te ingtrasi dart nici nu slabesti.sunt sanatoase si contin multe vitamine benefice corpului tau.le poti coomsuma si pe timp de dieta. funda pls

| kzboom a răspuns:

Da da slabesti pls fundawinking

| xAditzu a răspuns:

Semintele de canepa si susan sunt introduse adesea in diete, daca mananci seminte nu inseamna ca poti sa slabesti daca mananci si alte prostii pe langa.