| pintilie21 a întrebat:

Daca dupa ce am tinut toate etapele din dieta dukan si nu mananc in fiecare joi proteine ma ingras la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Orice dieta iti deregleaza organismul, metabolismul si ajungi la un prag in care nu mai poti face absolut nimic, deoarece intervin si bolile diverse. Astfel, te sfatuiesc sa incerci o detoxifiere timp de 2 luni de zile intr-un mod sanatos si echilibrant. Astept sa discutam pe aceasta tema la lazarescu_constantin (id messenger). O zi buna
!

| pintilie21 explică (pentru BIOO):

Da pai nu ccred ca sti tu mai bine decat un doctor ptofesionist

| pintilie21 explică (pentru pintilie21):

Profesionist