| ana999 a întrebat:

Daca el nu a introdus penisul, dar a ejaculat doar in exteriorul vaginului, e posibil sa raman insarcinata? va rog raspundet-mi. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Probabilitatea este mică cu condiția să nu se scurgă lichidul seminal în interior.
Folosește prezervtivul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai? Cred ca nu prea multi daca nu stii anumite lucruri despre sex... e bine sa ti faci test daca ceva nu e in regula dar daca tu stii sigur ca te ap[rotejat ok./Dar ai grija sa nu pui de vreun bebe mic

| ana999 explică:

Ufff, dar iata acum ceva ore am baut niste pastile, oare mai sunt sanse?