| AnneM123 a întrebat:

Daca fumezi si vapezi electronica este o problema? Adica trebuie sa te lasi de tigari ca sa te apuci de electronica sau le poti folosi pe ambele? Intreb pentru plamanii mei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru plamanii tai, nu ar trebui sa fumezi deloc.

| Frank51 a răspuns:

Nu este nicio problemă, mai rămâne să tragi și niște praf alb și gata treaba big grin

| Werrich a răspuns:

Studiile arata ca vapingul e mai dăunător decât țigările clasice, din cauza lichidului încălzit. Un om care a vapat s-a întors la țigări clasice.

| AnneM123 explică (pentru Werrich):

Si raspunsul la intrebarea mea?

| Werrich a răspuns (pentru AnneM123):

In concluzie ramai la țigările clasice.

| wildthing a răspuns:

Daca intrebi pentru plamanii tai, inseamna ca esti preocupata de bunastarea lor, iar in acest caz ar fi bine sa te lasi si de fumat si de vapat.winking

| Nouvel a răspuns:

"Intreb pentru plamanii mei!"
Atunci, raspunsul este sa le lasi pe ambele.

| Sorinn288 a răspuns:

Nu cred ca este o problema, si eu la fel fac.