| InYourMind a întrebat:

Dacă iei suplimente de vitamine și minerale poți manca mai puțin spre deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, până nu mai respiri, doar puțin, sau deloc.

| Werrich a răspuns:

Stii ce bine slabeste meditatia transcendentala profunda? Nu mai consumi nimic, stai in meditatie. https://www.digi24.ro/......er-1313370

| Apokales a răspuns:

Nu m-au interesat niciodata suplimentele de genul asta, dar stiu ca si asa trebuie sa mananci hrana adevarata. Suplimentele alimentare nu vor inlocui o dieta echilibrata.

| RobertMoon a răspuns:

Mai faci mult spam?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Termenul "supliment ALIMENTAR" nu-ți spune nimic? Sau nu știi ce înseamnă supliment?
suplimént. s. n. Care se adaugă la ceva insuficient sau incomplet
Cum să suplimentezi ceva ce nu există?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la vitamine mănânci mai mult, creste apetitul de regula.
Nu e o idee prea strălucită.

Răspuns utilizator avertizat
| glasulfilologului a răspuns:

Nu! Clar nu!
O funcție o au vitaminele și mineralele și alta funcție au proteinele, carbohidrații, garsimile și nivelul caloric recomandat.