| Lissa1950 a întrebat:

Dacă mănânc ce vreau atâta timp cât mănânc sub 600 de calorii pe zi pot sa mai slăbesc sau ma pot menține?
Azi am mâncat un mar și 2 feli de paine cu nuttela, asta câte calorii are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa mananci nuttela cand vrei sa slabesti?

| Catrice a răspuns:

Felicitări,in 2 săptămâni îți facem coliva.

| Apokales a răspuns:

Slabesti chiar foarte mult, pierzi undeva la 1kg de grasime in 4 zile. Insa problema este ca n-o faci sanatos si risti sa ai probleme de sanatate, o sa vezi cat de anemica o sa devi in urmatoarele zile, corpul tau iti va da semnalul. Ideea ar fi sa ai un deficit de maxim 500 de calorii pe zi, tu il ai de 1400. Acum gandeste-te.