| Marius66666 a întrebat:

Daca mananc cu multa mancare in gura, mi se poate deforma gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Nu,dar te poti ineca si sa dai coltul, adica sa mori.

| MariusFD96 a răspuns:

Nu se deformeaza nimic laughing Dar te poti ineca deci ai grija cum mesteci.

| alexboss2020 a răspuns:

Ha ha ha laughing)))))
CUM ***""* sa ti se deformeze gura mai facut sa rad

| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Ai grija sa nu te îneci.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dar te poti ineca si murii ca un fraier!

| johnnny123 a răspuns:

În loc să-ți pui problema asta, nu ar fi mai normal să bagi mai puțină mâncare în gură? Nu cred că ți-o fură nimeni din farfurie, și nici că cinci minute în plus contează foarte mult.
Ca să nu mai vorbim de cum arată pentru ceilalți oameni de la masă unul care bagă în el până i se umflă fălcile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vazut ce falci are un hamster?

| octav005 a răspuns:

Pai de ce sa bagi multa mancare in gura? esti HAPLEA?