| Killer1235 a întrebat:

Daca nu am dormit toata noaptea, se poate sa ma simt totusi in forma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Killer1235 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu de ce dar ma simt plin de energie chit ca nu am dormit

| darrio2007 a răspuns (pentru Killer1235):

Probabil vei simti mai tarziu, in cursul zilei.

| Ofiintă a răspuns:

Da. Însă, dacă nu vei dormi și alte nopți, te vei simții lipsit de energie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O noapte, da, două trei nopți, nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este posibil. Dar probabil in prima parte a zilei, peste cateva ore vei fi extenuat. La mine cel putina asa se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un "antrenament" la nopti pierdute care incepe sa si spuna cuvantul pe masura ce pierzi tot mai multe nopti. 100%in forma nu, dar poti ajunge sa fii destul de lucid cu timpul