| pintilie21 a întrebat:

Daca nu mananc paine si fac sport si nu prea mananc dulciuri cat slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Depinde cat tii aceasta dieta si de metabolismul tau

| Empathizer a răspuns:

Nu se stie, depinde de la organism la organism. Incearca o luna si vei vedea.