| SaRiNoOtZa a întrebat:

Daca nu mananci nimic 2 saptamani cate kilograme poti slabi? si in acest timp faci si sport.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

12 kg, sa stii ca daca bei dimineata un suc de portocale 100% natural te tine 1 zi intreaga datorita a tot ce contine, vitamine etc...

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Maxim 2-3 kilograme, dupa care are sa-ti fie atat de rau incat vei avea nevoie de perfuzii si in timpul tratamentului vei pune la loc minim 5 kilograme

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu realizezi ce vorbești?
Stai două săptămâni nemâncată și să vedem dacă te mai dai jos din pat?!? Mai vrei să faci și sport?
O alimentație echilibrată cu multe fructe și legume proaspete, cereale și pâine integrală, lactate și brânzeturi degresate, ceaiuri depurative, prăjituri de casă, carne slabă, etc.
Evită carnea grea, mezelurile, conservele, fast-food-urile, margarina, tocături, prăjeli, etc.
calorii.oneden.com, să vezi aportul caloric.
Pa, pa.

| micurutza2005 a răspuns:

Tu fata esti normala sau esti zuzu cum sa nu mananci 2sapt. vrei sa te viziteze mami la morga sau reanimare? cum mai si judeci asa ceva ce ai in cap si sa mai si faci sport, ce sport aruncarea catre perfuzii sau ce vrei, ia si gandeste-te la lectii si scoala nu la prostii aberante nu asa se slabeste consulta un psiholog ca ai probleme de imaginea de sine sau altele...

luciana
| luciana a răspuns:

Sper ca glumesti, oricum, anunta-ma sa ma pregatesc...

| baru a răspuns:

Sall. In aceste doua saptamani, organismul tau va slabi, iar tu nu vei mai putea face sport. Ca atare: Dimineata corda. Seara alergare. De doua ori pe saptamana bazin. In acest fel intr-o luna vei putea slabi intre: 2 - 4 kg. Tot in acest timp, vei putea manca orice. Pa!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Destul incat sa dai in primire si sa nu mai aiba nicio importanta.

| whatevernvm a răspuns:

Daca nu mananci atata timp de unde energie sa faci sport?happy Stai calma nu reusesti:*

| morningstar a răspuns:

Daca nu mananci nimic timp de 2 saptamani, sa fii sigura ca o sa te imbolnavesti. Poti sa slabesti sanatos, mancand ceea ce trebuie, oricat de multe kg in plus ai avea, nu este nevoie sa recurgi la metode atat de drastice. Cauta sa ai o alimentatie sanatoasa.

| antimulte a răspuns:

Nu poti sa ajungi sa slabesti dar poti la mori in mod cert.
Cum adica sa nu manaci nimic 2 saptamani?

| valy1233 a răspuns:

Mortus direct laughing

| mady_8925 a răspuns:

Cum naiba sa nu mananci nimic 2 saptamani?!:O. Vrei sa devi anemica?! daca vrei sa slabesti incepe niste antrenamente.
Alergari usoare dimineata si seara.
Abdomene cate 20 in fiecare seara
Genoflexiuni etc.

Nu face prostia sa nu mananci nimic. Ajungi la anemie