| anonim_4396 a întrebat:

Dacă port ochelari de vedere, pot sa folosesc lentile de contact ca să îmi schimb culoarea ochilor? Adică ochelarii pentru vedere și lentilele pentru aspect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MaRIAN9889 a răspuns:

Da, dar lentilele sa nu fie pentru vedere, sa fie Doar pentru aspect. Ca sa nu iti strici ochii.